Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Créme Brulée kapsle do Dolce Gusto 16ks kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové kapsle
109 Kč
Description

Creme Brulée

Legendární francouzský dezert s tradicí od 17. století. Geniální chuť prověřená staletími nyní v kapslích do Dolce Gusto. Smetana doplněná vanilkou rozjasní každý den. 

Naše nekávové limitované edice se těší obrovskému zájmu a Créme Brulée je jedna z nich. Vývoj opět trval téměř rok, aby vše bylo naprosto nekompromisní. Dopřejte si luxusní zákusek z Dolce Gusta! 

Mohou pít i děti.

Příprava

Jedno balení obsahuje 16 kapslí ze kterých připravíte 16 nápojů. K použití pouze s kávovary typu Nescafé® Dolce Gusto®, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody 140 ml. Doporučujeme přidat plnotučné mléko pro sametovější chuť.

Složení

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu kávového nápoje s příchutí skořice pro kávovar typu Nescafé Dolce Gusto®, 16 kapslí.Složení: cukr, polotučné mléko v prášku, glukózový sirup, nehydrogenované kokosuvé tuky, syrovátkový prášek, aroma, sůl, stabilizátory: E340ii, emulgátor: E471. Používejte pouze s kompatibilními kávovary. Země původu: Itálie. K použití pouze s kávovary podporující kapsle typu Nescafé Dolce Gusto®. Minimální trvanlivost na boční straně obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Tento produkt není oficiálním produktem značek Nescafé Dolce Gusto®.