Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Káva s ženšenem kapsle do Tchibo Cafissimo 12 kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kapsle Tchibo
79 Kč
Description

ženšen a zdraví

Ženšen velmi komplexně ovlivňuje náš organismus. Pozitivně ovlivňuje oběhový systém, centrální nervovou soustavu nebo imunitní systém. Pozitivní účinky má i na kvalitu vlasů nebo nehtů.

Příprava

K použití pouze s kávovary typu Tchibo Cafissimo, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody – větší kalibrace Vašeho kávovaru cca. 100 - 120 ml. Pro vyšší jemnost doporučujeme přidat kapku plnotučného mléka. K použití pouze s kávovary podporující kapsle typu Tchibo Cafissimo, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru.

Složení

Kompatibilní kapsle pro přípravu kávovo-ženšenového nápoje pro kávovar typu Tchibo Cafissimo 10 kapslí. Složení: Cukr, sušené odstředěné mléko, instantní káva (11 %), laktóza, aroma, ženšenový prášek (0,1 %). Může obsahovat stopy sóji. Minimální trvanlivost na boční straně obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Tento produkt není oficiálním produktem značky Tchibo.