Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Čokoládové latté kapsle do Tchibo Cafissimo 12 kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kapsle Tchibo
79 Kč
Description
Rychle se prodává - posledních pár kusů skladem
 

Nejlepší ve své cenové kategorii

Italian Coffee vyrábí ty nejlepší kapsle střední třídy, které plní pouze kvalitní kávou, vypraženou v duchu starých italských tradic. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy a představují ideální volbu pro přípravu dobré kávy na každý den.

Mokaccino - Čokoládové latté

Latté s čokoládou – sladká chuť, která dobyla svět. Připravit si mokaccino doma je poměrně složité, proto jsme se vám rozhodli ulehčit práci. Z jediné kapsle připravíte celý nápoj. A v balení jich je 16! Pro sametovou chuť doporučujeme přidat trochu plnotučného mléka.

Příprava

K použití pouze s kávovary typu Tchibo Cafissimo, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody – větší kalibrace Vašeho kávovaru cca. 100 - 120 ml. Pro vyšší jemnost doporučujeme přidat kapku plnotučného mléka. K použití pouze s kávovary podporující kapsle typu Tchibo Cafissimo, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru

Složení

Kompatibilní kapsle pro přípravu kávového nápoje pro kávovar typu Tchibo Cafissimo, 12 kapslí. Složení: Plnotučné sušené mléko, cukr, kakaový prášek, instantní káva. 1 kapsle obsahuje 10 g směsi. Minimální trvanlivost do data na obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Značky třetích osob nejsou žádným způsobem spojené s distributorem produktu. Tento produkt není oficiálním produktem značky Tchibo.