Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Kapsle pro přípravu mléčného nápoje do Dolce Gusto 16 kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové kapsle
109 Kč
Description

Nejlepší ve své cenové kategorii

Italian Coffee vyrábí ty nejlepší kapsle střední třídy, které plní pouze kvalitní kávou, vypraženou v duchu starých italských tradic. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy a představují ideální volbu pro přípravu dobré kávy na každý den.

MLÉKO

Kapsle pro přípravu sladkého mléčného nápoje, který použijete jako náhradu mléka do kávy. Skvěle se hodí pro přípravu Cappuccina, kdy nejdříve připravíte mléko z mléčné kapsle a poté přidáte kávu, doporučujeme použít cremoso.

Příprava

Jedno balení obsahuje 16 kapslí ze kterých připravíte 16 nápojů. K použití pouze s kávovary typu Nescafé® Dolce Gusto®, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody 160 ml.

Složení

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu slazeného mléčného nápoje pro kávovar typu Nescafé® Dolce Gusto®, 16 kapslí. Složení: Sušené mléko, cukr (17%). 1 kapsle obsahuje 17 g směsi. Minimální trvanlivost na boční straně obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Tento produkt není oficiálním produktem značek Nescafé® Dolce Gusto®.