Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Oříškové latté kapsle do Nespresso 10 kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové kapsle
59 Kč
Description

Nejlepší ve své cenové kategorii

Italian Coffee vyrábí ty nejlepší kapsle střední třídy, které plní pouze kvalitní kávou, vypraženou v duchu starých italských tradic. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy a představují ideální volbu pro přípravu dobré kávy na každý den.

Oříškové latté

Klasické latté podávané ve vysoké sklenici známe všichni. Přidejte ale oříšky a dostanete nový, originální nápoj, jehož sametovou chuť podtrhují jemné tóny lískových oříšků. Pro dosažení ještě jemnější chuti přidejte trochu plnotučného mléka.

Příprava

Jedno balení obsahuje 10 kapslí ze kterých připravíte 10 nápojů. K použití pouze s kávovary typu Nespresso®, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody 60 ml. Pro dosažení ještě jemnější chuti přidejte trochu plnotučného mléka.

Složení

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu kávového nápoje pro kávovar typu Nespresso® 10 kapslí. Složení: Sušené odstředěné mléko, glukózový sirup, nehydrogenovaný kokosový tuk, instantní káva, aroma, stabilizátory: E340ii, emulgátory: E471. 1 kapsle obsahuje 5,5g směsi. Může obsahovat stopy sóji. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Tento produkt není oficiálním produktem značky Nespresso®.