Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Lungo kapsle do Nespresso 10 kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové kapsle
69 Kč
Description

Nejlepší ve své cenové kategorii 

Italian Coffee vyrábí ty nejlepší kapsle střední třídy, které plní pouze kvalitní kávou, vypraženou v duchu starých italských tradic. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy a představují ideální volbu pro přípravu dobré kávy na každý den.

Lungo

Lungo znamená italsky "dlouhý" – jedná se o větší variantu klasického espressa, které se docílí tím, že přes stejný objem kávy proteče větší množství vody. Aby takto připravená káva nechutnala nepříjemně trpce, musí se zrno pro přípavu lunga specificky namlít. V našich kapslích je vše přesně tak, jak má být a vy si vychutnáte italské lungo v pohodlí domova nebo v práci.

100% arabika

Arabika je synonymem povznášejícího aroma a komplexní chutí. Pěstuje se ve vyšší nadmořské výšce než robusta a vyznačuje se jemnější chutí. Arabika obsahuje specifické množství cukru, díky kterému se při jejím pražení rozvíjejí jedinečná aromata a rozmanité chutě.

Příprava

Naše kapsle jsou optimalizované pro přípravu kávy ve stylu italského lunga a vy si tak připravíte výbornou kávu i u vás doma nebo v práci!
K použití pouze s kávovary typu Nespresso®, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody 110 ml.

Složení

Kompatibilní kapsle s kávou pro kávovar typu Nespresso®, 10 kapslí. Složení: Mletá pražená káva. 1 kapsle obsahuje 5,5g kávy. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Tento produkt není oficiálním produktem značky Nespresso®.