Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Intenso kapsle do Nespresso 10 kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové kapsle
59 Kč
Description

Nejlepší ve své cenové kategorii 

Italian Coffee vyrábí ty nejlepší kapsle střední třídy, které plní pouze kvalitní kávou, vypraženou v duchu starých italských tradic. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy a představují ideální volbu pro přípravu dobré kávy na každý den.

100% robusta

Přednosti robusty jsou v dnešním světě kávy zcela nedoceněné. Někdo si o ní dokonce myslí, že je méně kvalitní než arabika (to samozřejmě není pravda) – při pečlivém výběru kávových zrn odkrývá robusta velmi zajímavé chutě, intenzivní hořkost, nižší kyselost a navíc obsahuje větší množství antioxidantů a téměř dvojnásobek kofeinu než arabika. Intenso je volba pro ty, kteří si rádi vychutnají kávu, která je pořádně "nakopne".

Příprava

Naše kapsle jsou optimalizované pro přípravu kávy ve stylu italského espressa a vy si tak připravíte výbornou kávu i u vás doma nebo v práci!
K použití pouze s kávovary typu Nespresso®, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody 35 ml.

Složení

Kompatibilní kapsle s kávou pro kávovar typu Nespresso®, 10 kapslí. Složení: Mletá pražená káva. 1 kapsle obsahuje 5,5g kávy. Minimální trvanlivost je uvedena na obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Tento produkt není oficiálním produktem značky Nespresso®.