Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Lékořicové espresso kapsle do Dolce Gusto 16 kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové kapsle
99 Kč
Description

 

NEJLEPŠÍ VE SVÉ CENOVÉ KATEGORII 

Italian Coffee vyrábí ty nejlepší kapsle střední třídy, které plní pouze kvalitní kávou, vypraženou v duchu starých italských tradic. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy a představují ideální volbu pro přípravu dobré kávy na každý den.

Sambuca

Sambuca je italská pálenka z anýzu (podobná chuť lékořice) a černého bezu. Spojení výrazné chuti sambucy a kvalitní italské kávy představuje naprosto unikátní zážitek. Tento způsob přípravy sambucy si Italové oblíbili natolik, že se už skoro nepije jinak než s kávovými zrny. Náš nápoj je nealkoholický.

Příprava

Jedno balení obsahuje 16 kapslí ze kterých připravíte 16 nápojů. K použití pouze s kávovary typu Nescafé® Dolce Gusto®, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody 60 ml.

Složení

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu kávového ná­poje pro kávovar typu Nescafé® Dolce Gusto®, 16 kapslí. Složení: cukr, instantní káva (19,5%), ochucovadlo s příchutí Sambuca (3,0%). 1 kapsle obsahuje 6,5 g směsi. Může obsahovat stopy mléka. Minimální trvanlivost na boční straně obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Tento produkt není oficiálním produktem značek Nescafé® Dolce Gusto®.