Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Káva Lavazza Expert Crema Aroma zrnková 1kg

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Káva
269 Kč
Description

Expert Crema e Aroma

Expert Crema e Aroma je prémiová směs zrn z Brazílie, Jižní Ameriky a Afriky. Má velmi příjemné podtóny kakaa, sušeného ovoce a dřevitou dochuť. Zrnková káva Expert Crema e Aroma má plné tělo a silnou chuť a rozhodně stojí za vyzkoušení. Dopřejte si luxus v pohodlí domova řada Expert je totiž napražená tak, že klade důraz na různou kvalitu přístrojů při přípravě a dá vyniknout jedinečnosti kávy i v obyčejných domácích kávovarech. Zrnka Lavazza nakupuje pouze od certifikovaných pěstitelů Fair Trade a následně je praží dle italských tradic.

LAVAZZA, ZÁRUKA KVALITY

Lavazza dlouhodobě patří k nejoblíbenějším pražírnám kávy na světě. Pražírna Lavazza funguje už od roku 1895 a je také jedna z nejstarších. V jejích kávových směsích se snoubí zkušenosti s výběrem kvalitních kávových zrn z exotických zemí, umění kalibrace chutí různých směsí a tradice italského pražení. Dopřejte si to nejlepší z pražírny Lavazza!

SLOŽENÍ

Pražená zrnková káva 1kg. Minimální trvanlivost na obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie.