Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Kávové pody E.S.E. Kimbo Armonia 100ks

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové pody
699 Kč
Description

Kávové pody Armonia

Armonia = korunní klenot pražírny Kimbo. Kávové pody od prestižní pražírny Kimbo s arabikou Armonia představují jednu z nejlepších variant pro kávový systém E.S.E. na trhu. Dopřejte si 100% arabiku, která v sobě má rafinované sladké podtóny a příjemnou intenzitu. Arabika představuje ušlechtilejší úrodu kávy než robusta a jen opravdoví mistři s ní dokáží pracovat. Espresso připravené ze směsi Armonia z pražírny Kimbo se tak stává opravdovým dechberoucím zážitkem!

Kimbo – moderní přístup ke kávě

Pražírna Kimbo byla založena v 60. letech minulého století a vyznačuje se nekompromisním přístupem ke kvalitě a oblibě v moderních technologiích. Výběr káv a směsí v pražírně Kimbo je skoro vědecký proces. Pro jejich neutuchající vášeň ke kávě a vědeckou přesnost si je vybrala jako hlavního partnera pro dodávání káv například slavná značka Delonghi.

100% Ekologické

Moderní kávové pody od Kimba jsou zcela kompostovatelné. Jedná se tak o skvělou variantu pro všechny, kteří chtějí být šetrní k životnímu prostředí. Dopřejte si nejvyšší kvalitu kávových podů, které jsou kompostovatelné!

Co jsou to E.S.E. pody

Kávový pod typu E.S.E je v praxi naporcovaná káva ve speciálním balení. Jedna porce kávy zpravidla obsahuje 7g kávy a používá se v kávovarech typu E.S.E. Kávové pody představují jednu z nejjednodušších příprav kávy, která si zároveň ponechává vysokou kvalitu extrakce. Srdcem E.S.E. kávovaru je typická extrakční komora, do které vložíte kávový pod. Kávové pody jsou skvělé v tom, že máte vždy stejné množství kávy, v E.S.E. kávovarech nezanechávají nečistoty. Garantují tedy stálou kvalitu připravené kávy a jsou vysoce hygienické. Vyrobené bývají z přírodních materiálů a jsou i vysoce ekologické.

PŘÍPRAVA

Jedno balení obsahuje 100 kávových E.S.E. podů a připravíte z nich 100 nápojů. K použití pouze s kávovary podporující E.S.E. pody. Do kávovaru vložte 1 pod a postupujte podle návodu kávovaru.

SLOŽENÍ

Mletá pražená káva porcovaná v podech. Jeden pod (porce) obsahuje 7g kávy. Minimální trvanlivost na obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie.