Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Káva Lavazza Gusto Forte zrnková 1kg

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Káva
249 Kč
Description

Gusto Forte – síla, která okouzlí

Gusto Forte od Lavazzy je unikátní směs 100% robusty s vysokým obsahem kofeinu a vyváženou "zaoblenou" chutí. Tato káva je nenáročná na přípravu a udrží si své chuťové vlastnosti po dlouhou dobu. Zrnka Lavazza nakupuje pouze od certifikovaných pěstitelů a následně je praží dle italských tradic. Dopřejte si luxus v pohodlí domova – Gusto Forte je totiž napražená tak, že klade důraz na různou kvalitu přístrojů při přípravě a dá vyniknout jedinečnosti kávy i v obyčejných domácích kávovarech.

LAVAZZA, ZÁRUKA KVALITY

Lavazza dlouhodobě patří k nejoblíbenějším pražírnám kávy na světě. Pražírna Lavazza funguje už od roku 1895 a je také jedna z nejstarších. V jejích kávových směsích se snoubí zkušenosti s výběrem kvalitních kávových zrn z exotických zemí, umění kalibrace chutí různých směsí a tradice italského pražení. Dopřejte si to nejlepší z pražírny Lavazza!

SLOŽENÍ

Pražená zrnková káva 1kg. Minimální trvanlivost na obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie.