Vítejte na stránkach italska-kava.cz

Káva Cremoso kapsle do Tchibo Cafissimo 10 kávových kapslí

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kapsle Tchibo
69 Kč
Description

Nejlepší ve své cenové kategorii 

Italian Coffee vyrábí ty nejlepší kapsle střední třídy, které plní pouze kvalitní kávou, vypraženou v duchu starých italských tradic. Kapsle z řady Italian Coffee příjemně překvapí i opravdové milovníky kávy a představují ideální volbu pro přípravu dobré kávy na každý den.

Mix arabiky a robusty

Káva z řady Cremoso je charakteristická svojí intenzivní chutí a zároveň jemností. Tohoto spojení dvou zdánlivě protikladných vlastností jsme docílili kávovým mixem ze 60 % tvořeným robustou a ze 40 % arabikou. Cremoso vás nadchne pokud máte rádi intenzivní, ale zároveň jemnou kávu.

Příprava

Naše kapsle jsou optimalizované pro přípravu kávy ve stylu italského espressa a vy si tak připravíte výbornou kávu i u vás doma nebo v práci!
K použití pouze s kávovary typu Tchibo Cafissimo, do kávovaru vložte 1 kapsli a spusťte kávovar dle návodu kávovaru. Doporučené množství vody – nejnižší kalibrace Vašeho kávovaru cca. 40 ml.

Složení

Kompatibilní kapsle s kávou pro kávovar typu Tchibo Cafissimo 10 kapslí. Složení: Mletá pražená káva. 1 kapsle obsahuje 8 g kávy. Minimální trvanlivost na boční straně obalu. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Distributor: AKLD Group s.r.o. Země původu: Itálie. Tento produkt není oficiálním produktem značky Tchibo.