Vítejte na stránkach italska-kava.cz

XXL LATTÉ SET kapsle do Dolce Gusto

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové kapsle
722 Kč
Description

OBSAH SETU

4x oříškové latté, 4x čokoládové latté.

MOKACCINO - ČOKOLÁDOVÉ LATTÉ

Latté s čokoládou – sladká chuť, která dobyla svět. Připravit si mokaccino doma je poměrně složité, proto jsme se vám rozhodli ulehčit práci. Z jediné kapsle připravíte celý nápoj. A v balení jich je 16! Pro sametovou chuť doporučujeme přidat trochu plnotučného mléka.

OŘÍŠKOVÉ LATTÉ

Klasické latté podávané ve vysoké sklenici známe všichni. Přidejte ale oříšky a dostanete nový, originální nápoj, jehož sametovou chuť podtrhují jemné tóny lískových oříšků. Pro dosažení ještě jemnější chuti přidejte trochu plnotučného mléka.

SLOŽENÍ - OŘÍŠKOVÉ LATTÉ

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu kávového nápoje pro kávovar typu Nescafé® Dolce Gusto®, 16 kapslí. Složení: Sušené odstředěné mléko, glukózový sirup, nehydrogenované kokosové tuky, rozpustná káva (16%), aroma, stabilizátory: E340ii, emulgátory: E471. 1 kapsle obsahuje 11g směsi. Může obsahovat stopy sóji. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. (doporučené množství vody 100ml)

SLOŽENÍ - MOKACCINO

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu kávového nápoje pro kávovar typu Nescafé® Dolce Gusto®, 16 kapslí. Složení: Cukr, sušené odstředěné mléko, rozpustná káva, nízkotučné kakao, dehydratovaný glukózový sirup, nehydrogenovaný kokosový tuk, aroma, stabilizátory:E340ii emulgátory: E471. Může obsahovat stopy sóji1 kapsle obsahuje 12g směsi. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. (doporučené množství vody 80ml)