Vítejte na stránkach italska-kava.cz

OCHUTNÁVKOVÝ LATTÉ SET kapsle do Dolce Gusto

0 Hodnocení Přidej Hodnocení

Dostupnost: V obochodě
Kategorie: Kávové kapsle
399 Kč
Description

OBSAH SETU

1x oříškové latté, 1x čokoládové latté, 1x horká čokoláda, 1x káva ristretto.

MOKACCINO - ČOKOLÁDOVÉ LATTÉ

Latté s čokoládou – sladká chuť, která dobyla svět. Připravit si mokaccino doma je poměrně složité, proto jsme se vám rozhodli ulehčit práci. Z jediné kapsle připravíte celý nápoj. A v balení jich je 16! Pro sametovou chuť doporučujeme přidat trochu plnotučného mléka.

OŘÍŠKOVÉ LATTÉ

Klasické latté podávané ve vysoké sklenici známe všichni. Přidejte ale oříšky a dostanete nový, originální nápoj, jehož sametovou chuť podtrhují jemné tóny lískových oříšků. Pro dosažení ještě jemnější chuti přidejte trochu plnotučného mléka.

horká čokoláda - POTĚŠENÍ (NEJEN) PRO DĚTI

Italská značka Italian Coffee do svého sortimentu nově zařadila i vysoce kvalitní horkou čokoládu. Nechte se rozmazlovat její sametově jemnou chutí, která představuje ten nejvyšší standard, na který si rychle zvyknete.

RISTRETTO

Ristretto je espresso původem ze Sicílie, je z 100% robusty a vyznačuje se svojí silou.

SLOŽENÍ - OŘÍŠKOVÉ LATTÉ

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu kávového nápoje pro kávovar typu Nescafé® Dolce Gusto®, 16 kapslí. Složení: Sušené odstředěné mléko, glukózový sirup, nehydrogenované kokosové tuky, rozpustná káva (16%), aroma, stabilizátory: E340ii, emulgátory: E471. 1 kapsle obsahuje 11g směsi. Může obsahovat stopy sóji. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. (doporučené množství vody 100ml)

SLOŽENÍ - mokaccino

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu kávového nápoje pro kávovar typu Nescafé® Dolce Gusto®, 16 kapslí. Složení: Cukr, sušené odstředěné mléko, rozpustná káva, nízkotučné kakao, dehydratovaný glukózový sirup, nehydrogenovaný kokosový tuk, aroma, stabilizátory:E340ii emulgátory: E471. Může obsahovat stopy sóji1 kapsle obsahuje 12g směsi. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. (doporučené množství vody 80ml)

SLOŽENÍ - HORKÁ ČOKOLÁDA

Kompatibilní kapsle se směsí pro přípravu kakaového nápoje pro kávovar typu Nescafé® Dolce Gusto®, 16 kapslí. Složení: Cukr, nízkotučný kakaový prášek, glukózový sirup, nehydrogenované kokosové tuky, sušené mléko, syrovátkový prášek, bramborový škrob, sůl, zahušťovadlo E412, stabilizátor E340ii, emulgátor E471. 1 kapsle obsahuje 18g směsi. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. (doporučené množství vody 140 ml)

SLOŽENÍ - ristretto

Kompatibilní kapsle s kávou pro kávovar typu Nescafé® Dolce Gusto®, 16 kapslí. Složení: Mletá pražená káva. 1 kapsle obsahuje 7g kávy. Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. (doporučené množství vody 35ml)